Turkish Arabic Bulgarian Chinese (Simplified) English French German Greek Italian Japanese Persian Russian Spanish

Market Raf Sistemleri

Market Raf Sistemleri

Marketler, büyüklü küçüklü boyutlarına bakılmaksızın artık modern alışverişin vazgeçilmez noktaları oldular. Bu kadar çok market açılması ve büyüklüklerinin bu kadar farklı olması her birini kendi çapında bir rekabet unsuru haline getirmiştir. Rekabetin olduğu yerde de daha fazla müşteriyi çekecek arayışlar kaçınılmazdır. Bu noktada marketlerin reyon ve raf düzenlemeleri en önemli nokta olmaktadır.

Elbette ürün özellikleri çok ön planda olsa da bu ürünlerin sunum şekilleri yine de müşteriyi cezbetmektedir. Çok güzel dekore edilmiş ve ışıklandırılmış bir market ile sıradan bir marketin rekabet etmesi mümkün değildir. O zaman market sahipleri ve yöneticileri için yer ve zaman kullanımı da esas alınarak doğru bir raf sistemine sahip olmak önemli olmuştur.

Aslına bakılırsa market raf sistemleri iki yönlüdür. Hem müşterilere açılan alanda ürünlerin sergilenmesi açısından hem de stokların tutulduğu depoların düzeni açısından. Sergi alanlarındaki rafların tasarımı, rengi, kullanım kolaylığı, şekli ve boyutları açısından ne kadar önemli ise depolardaki rafların tasarımı da düzenli, hızlı hareket kabiliyeti, havadar ve güvenlik açılarından o kadar önemlidir.

Bu nedenle bir market için raf sistemi tasarımı her iki yönden de ele alınarak yapılmalı ve beklentilere uygun bir proje üretilmelidir. Bunun için de tasarım ve üretim yapan firmaların yeri geldiğinde proje danışmanlık hizmeti verebilmesi yerinde olacaktır. İşin doğrusu market raf sistemleri kurma işi proje olarak ele alınmalıdır. Bunun için de üretici firmaların, kadrolarında depolama sistemleri konusunda uzman personel bulundurmaları gerekir.

Market raf sistemleri metal ya da ahşap olarak uygulanabilir. Raflarda alınlık olup olmaması müşterinin tercihidir. Aslında metal raf sistemleri ahşap raf sistemlerine göre oldukça ekonomik olmaktadır. Raflarda kullanılacak aksesuarlar da müşterilerin tercihine bağlıdır. Ama market sahipleri açısından raf sistemlerinin montaj kolaylığı, portatif yapıda olması, göze hoş görünmesi ve ekonomik olması en önemli faktörlerdir.

Raf sistemleri üretimi alanında bunca yılın deneyimine sahip olan firmamız, eğitimli ve uzman bir kadro ile, ihtiyaç sahiplerine en uygun ve en güvenli market raf sistemlerini projelendirmek ve kurmak için çözüm üretmeye hazırdır.

İmalat Talebinde Bulunabilirsiniz..

Tüm fikirlerinizi raf sistemlerine dönüştürelim istermisiniz.        Bize Ulaşın

Raf Sistem:

 RAF SİSTEM LTD .ŞTİ

 ZiyaGökalp Mh Hürriyet Cd

 No 8 - İkitelli - İstanbul

 Tel: 0212 670 39 97

 info (@) rafsistem.com

Bize Ulaşın

Kısaca Raf Sistem

Raf Sistemleri

"Raf Sistem" kendi bünyesinde imalat yapıp pazarlamasını dünya çapına yayan bir firmadır.

Üretimde teknoloji kullanır, montajda üstün zerafet sunuyoruz.

Raf Sistem Haberler